Rybnik w serialu TVN!

Rybnik w serialu TVN! W Rybniku będzie osadzona akcja nowego serialu TVN, który zobaczymy jesienią. Promocja miasta poprzez lokowanie produktu turystycznego Miasta Rybnika w serialu fabularnym emitowanym na antenie telewizji ogólnodostępnej, to nowy pomysł urzędu miasta na zaprezentowanie walorów Rybnika.

kampus_

Rybnik w serialu TVN!/ um rybnik


W ubiegłym tygodniu rozstrzygnięto przetarg na tzw. city placement. Ofertę złożyła telewizja TVN. Obecnie trwają procedury związane z podpisaniem umowy.

 

Najnowsza produkcja telewizji TVN to serial medyczny z gatunku procedural (wokół głównych bohaterów w każdym odcinku pokazywany jest osobny przypadek medyczny), którego akcja będzie rozgrywać się właśnie w Rybniku. W całej serii serialu pojawią się ujęcia z miasta, a także padać będzie nazwa naszego miasta. Głównym obiektem serialu będzie kampus.

 

W serialu zagra wielu znanych aktorów. Emisja odbędzie się jesienią w najlepszym czasie antenowym. Szczegóły na temat produkcji, w tym tytuł oraz obsadę podamy w późniejszym terminie.

 

Za promocję miasta w serialu Rybnik zapłaci stacji 369 tys. złotych.

 

Telewizja TVN emitowała między innymi takie seriale jak: „ Przepis na życie”, „Prawo Agaty”, „Lekarze” czy  „Druga szansa”.