Policja szuka świadków wypadku w Świerklanach

Na początku czerwca informowaliśmy o tragicznym wypadku, do którego doszło 1 czerwca 2016 roku, około 11.00 w Świerklanach na ul. Rybnickiej. Zginął wówczas 48-letni motocyklista BMW. Teraz policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy proszą o kontakt świadków tego zdarzenia. Szczególnie osobę, która udzielała pomocy poszkodowanemu oraz motocyklistę, którego wyprzedzał kierujący motocyklem BMW.

57-352906

Policja szuka świadków wypadku w Świerklanach/ fot kmp

Do zdarzenia doszło1 czerwca 2016 roku, około 11.00 w Świerklanach na ulicy Rybnickiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 48-letni mieszkaniec Świerklan, jechał motocyklem BMW w kierunku skrzyżowania z ulicą Plebiscytową. Podczas manewru wyprzedzania, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad jednośladem, wywrócił się i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku citroenem.

– Poszukujemy świadków tego zdarzenia, a w szczególności mężczyzny, który jeszcze przed przybyciem służb udzielał pomocy poszkodowanemu. Rybniccy policjanci proszą także o kontakt motocyklistę, którego chwilę przed zdarzeniem wyprzedzał kierujący motocyklem BMW – informuje rybnicka policja.

Prosimy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, osobiście albo telefonicznie – numery telefonów (32) 4295255, 997 lub 112. Można również kontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku (32) 4295280.

Źródło KMP Rybnik