Rybnickie klasyki spotkają się pod Żaglami

Czwarte spotkanie Rybnickich Klasyków odbędzie się w Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji pod Żaglami. Organizatorzy zapraszają właścicieli aut z epoki PRL i innych „klasyków”.
– Każda osoba która wjedzie klasykiem na teren ośrodka (każdy pojazd wyprodukowany przed 1990) Pod Żaglami otrzyma opaskę która upoważnia ją do zniżki na jedzenie jak również na wstęp na biesiadę która odbędzie się na ośrodku wieczorem, jak również imprezy water day która odbędzie się dnia następnego – mówią organizatorzy.

Rybnickie Klasyki pod Żaglami

Rybnickie Klasyki spotkają się pod Żaglami


Osoby zwiedzające i chcące zobaczyć piękne klasyki mają darmowy wstęp na ośrodek do godziny 18:00, po tej godzinie albo wykupują bilet upoważniający do pozostania na ośrodku albo opuszczają ośrodek.

Każda załoga klasycznego pojazdu (motocykle również mile widziane) może zostać na ośrodku bezpłatnie na noc, do dyspozycji jest pole namiotowe i kempingowe z pełnym sanitariatem.

Organizatorzy przypominają, że na ośrodek nie można wnosić jedzenia i picia. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia własnego alkoholu.
Każdy uczestnik z opaską może zakupić jedzenie na miejscu. Do dyspozycji uczestników będzie barek z grillem, piwem, napojami, lodami wszystko po 4zł.