Tommy Emmanuel w Rybniku

Uwaga miłośnicy dobrej muzyki – w niedzielę 13.11 (19:00) w Teatrze Ziemi Rybnickiej zagra gwiazda światowego formatu: Tommy Emmanuel.

Tommy Emmanuel, a w zasadzie William Thomas Emmanuel, to wirtuoz gitary akustycznej światowej klasy. Z pochodzenia australijczyk. Samouk. Mistrz techniki fingerstyle. Koncerty tego muzyka słyną z fantastycznej atmosfery i ogromnej energii.

Artysta został dwukrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Tommy był wielokrotnie nagradzany przez sztandarowe, profesjonalne magazyny jak „Guitar Player Magazine”, „Acoustic Guitar Magazine”, „Juke Magazine” czy „Rolling Stone”. Otrzymał także Order Australii, najwyższe odznaczenie państwowe, przyznane mu za wkład w rozwój kraju, m.in. w edukację muzyczną.

Gościem specjalnym Tommy’ego Emmanuela będzie Ian Cooper, jeden z najlepszych skrzypków jazzowych na świecie i zdecydowanie najlepszy skrzypek Australii. Laureat międzynarodowych nagród, takich jak: Golden Fiddle Award, ACE Award oraz MO Award


Informacja od Organizatora:

UWAGA! Z ogromną przykrością informujemy, że Tommy Emmanuel został zmuszony odwołać trwającą obecnie europejską trasę koncertową. Z przykrością zawiadamiamy, że wśród koncertów, które nie dojdą do skutku, znalazły się wszystkie, które miały odbyć się w Polsce. Artysta zmienił swoje plany na skutek nagłych, bardzo poważnych problemów ze zdrowiem.
Myślami jesteśmy z Tommy’m i trzymamy kciuki za jego szybki powrót do pełni sił.
Zwrot pieniędzy za zakupione bilety będzie odbywał się w miejscach ich sprzedaży.