Tragiczny wypadek na Chwałowickiej w Rybniku

Tragiczny wypadek na Chwałowickiej w Rybniku miał miejsce we wtorek rano. W wypadku zginął 21-letni rybniczanin, który najprawdopodobniej kierował volkswagenem. Pasażerowie – 18-latka oraz 28-latek, w ciężkim stanie zostali przewiezieni do szpitali.

 

Do tragicznego wypadku na Chwałowickiej w Rybniku doszło we wtorek około 6.50. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zauważyli roztrzaskany na drzewie samochód oraz trzech poszkodowanych znajdujących się poza pojazdem. Na miejscu służby ratunkowe udzieliły pomocy uczestnikom wypadku. Dwie ciężko ranne osoby trafiły do szpitali, a jedna osoba zginęła na miejscu.

Z wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy wynika, że samochodem podróżowała trójka młodych ludzi. 21-letni rybniczanin, który najprawdopodobniej kierował volkswagenem polo, poniósł śmierć na miejscu. 18-letnia pasażerka auta w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do katowickiego szpitala. Jako ciężki, lekarze określają stan zdrowia drugiego z pasażerów – 28-letniego mieszkańca Rybnika. Śledczy badają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku. Utrudnienia w ruchu trwały blisko 3 godziny.

Źródło: KMP

57-333667

Tragiczny wypadek na Chwałowickiej w Rybniku/ fot kmp rybnik

57-333668

Tragiczny wypadek na Chwałowickiej w Rybniku/ fot kmp rybnik

57-333669

Tragiczny wypadek na Chwałowickiej w Rybniku/ fot kmp rybnik