Zespół Zimowa promuje singiel „22”

Zespół Zimowa to projekt z Wodzisławia Śląskiego, który tworzą: wokalistka Aneta Maciaszczyk, instrumentalista Michał Mentel oraz towarzyszący im muzycy: Michał Husak – gitara, Jakub Buczek – bas/sampler. Ich muzyka to mieszanka chłodnej, przestrzennej elektroniki z brudnymi gitarami w nieco odrealnionej formie nawią zującej do brzmień z przełomu lat 80. i 90. Zespół Zimowa, który grywał już w Rybniku, zaprezentował właśnie swój premierowy wideoklip do utworu „22”.

3

Zespół Zimowa promuje singiel „22”

Zanim światło dzienne ujrzy debiutancki album śląskiego zespołu ZIMOWA – „Cover the fall”, muzycy prezentują pierwszy zapowiadający go singiel – utwór „22”. Swoją oficjalną premierę ma także wideoklip, który obrazuje nagranie. Zespół prezentuje singiel oraz powstały do niego wideoklip. Obraz utrzymany jest w czarno-białych kolorach. W klipie oprócz wykorzystanych obrazów z podróży, zobaczymy także wokalistkę projektu ZIMOWA, Anetę Maciaszczyk. Za reżyserię, zdjęcie oraz montaż odpowiada Michał Braum, autor teledysków Artura Rojka, Hey, Sister Wood, XXANAXX oraz innych.

Grasz? Masz zespół? Pokaż co potrafisz! Wyślij nam swój wideoklip i informacje o zespole na adres: redakcja@rybniklubieto.pl Bądź gwiazdą Muzycznego weekendu w Rybniklubieto!